Atrakcje dla dzieci

 

Większość naszych gości to rodziny z dziećmi więc każdy maluch znajdzie dla siebie kompana do zabawy. I właśnie z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji wokół ośrodka. 

 

Więcej

Lista Atrakcji

Basen zewnętrzny z podgrzewaną wodą, ogrodzony, plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalnia, drabinką oraz karuzelą. Młodsze dzieciaczki mogą poszaleć w  piaskownicy, w latarni morskiej  lub domku drewnianymJeśli aura nie dopisuje można pobawić się w kąciku malucha, porysować  lub pooglądać bajki w świetlicy. 

Niewątpliwą atrakcją dla każdego dziecka (i nie tylko) będzie zjazd linowy oraz trampolina o średnicy ponad 4 metrów.  Na podwórku znajdują się  wózki dla lalek, rowerki, hulajnogi i traktorki. Dla starszych dzieci w sali gier znajduje się stół bilardowy, piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego, a na zewnątrz boisko do siatkówki i piłki nożnej.

Ponadto mogą Państwo wypożyczyć gry planszowe i książki dla dzieci z naszej  mini biblioteczki.  W wewnątrz budynku znajduje się kącik zabaw ze stolikiem do rysowania, klockami, samochodami, lalkami i innymi zabawkami.  

Teren ośrodka jest zagospodarowany, ogrodzony, a rodzice mogą się zrelaksować w ogrodzie wśród kwiatów i zieleni nieopodal placu zabaw.

Organizujemy również gry i zabawy dla dzieci oraz ogniska z muzyką na żywo.

 

Dla naszych szkrabów:

  • wanienki do kąpieli
  • łóżeczka do snu ( konieczność rezerwacji)
  • elektroniczna kołyska z melodiami i wibracjami do 6miesiąca
  • krzesełka do karmienia
  • nocniki
  • zabezpieczenia do gniazdek
  • zabezpieczenie do gniazdek

Dom Wczasowy Rudnik

PON – PI
10:00 – 20:00

SOB
12:00 – 18:00

NIEDZ
Zamknięte

Kontakt

Telefon
58 674 32 84
Email
info@dw-rudnik.pl
Lokalizacja
Aleksandra Jeka

84-120 Chłapowo

ul. Władysławowska 60