Restauracja

Regionalny klimat Restauracji Zapiecek nawiązuje do kultury kaszubskiej. Staramy się uzupełnić wystrój wnętrz o stare przedmioty gospodarstwa domowego, które udało się zgromadzić w naszej rodzinie od lat. nasi goście mogą liczyć nie tylko na klimatyczny wystrój, ale także przepyszne, świeże jedzenie.

galeriakontakt

Więcej

Wystrój

W środku Restauracji Zapiecek znajduje się mnóstwo akcentów związanych z Kaszubami min. nuty kaszubskie, meble, maszyny do szycia, żelazka oraz stare fotografie. Ściany przyozdobione są obrazami z regionalnym haftem.

restauracja zapiecek
restauracja zapiecek

Produkty

Staramy się , aby jak najwięcej produktów, z których przygotowywane są posiłki w Restauracji Zapiecek, pochodziło od lokalnych i regionalnych producentów. W naszej kuchni nie używamy wzmacnianych konserwantami mieszanek przyprawowych.

Menu

Karta Restauracji Zapiecek obejmuje kilka dań głównych oraz dwie zupy, makarony, placek po kaszubsku oraz naleśniki i pierogi. Zapraszamy również na domowe ciasto, lody i kawę (kawa czarna, biała, espresso, cappuccino, latte). W naszej restauracji podajemy również regionalne piwo marki Amber: Remus oraz piwo Tyskie. W sali restauracyjnej udostępniamy foteliki dla dzieci. Przed budynkiem znajduje się ogródek restauracyjny z parasolami i małym placem zabaw.

restauracja zapiecek

Śniadania – Cennik

Bufet śniadaniowy czynny jest w godzinach 8.30 – 10.30.

Godziny otwarcia: codziennie od 8.30 do 21.30

Dom Wczasowy Rudnik

PON – PI
08:00 – 21:00

SOB
08:00-18:00

NIEDZ
Zamknięte

Kontakt

Telefon

58 674 32 84
531784432

Email
info@dw-rudnik.pl

Lokalizacja

Dom Wczasowy Rudnik
84-120 Chłapowo

ul. Władysławowska 60